Instalacja joomla

Instalacja Joomla

W skład tej oferty wchodzi  pełna instalacja oraz konfiguracja  a następnie uruchomienie najpopularniejszego i najłatwiejszego w obsłudze systemu zarządzania treścią  jakim jest CMS JOOMLA. W najnowszej dostępnej wersji w danym momencie.

Prosta aktualizacja treści!

Wprowadzanie i zmiana treści w Joomla! to dwa kroki: wpisz i opublikuj!. Teksty i obrazy umieszczasz w serwisie za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Nie potrzebujesz znać jakiegokolwiek języka programowania – wystarczy Ci umiejętność pisania na komputerze!

Elastyczna struktura!

Strukturę serwisu tworzysz jak budowlę z klocków lego czy obraz z puzzli. Możesz skorzystać z kilku tysięcy komponentów i modułów, za pomocą, których umieścisz informacje w głównym obszarze zawartości dostosowane formą prezentacji do treści.

Serwis interaktywny!

Niemal natychmiast po instalacji witryny internauci mogą się w niej rejestrować i logować. Od pierwszego momentu mogą skorzystać z formularza kontaktowego. Po zarejestrowaniu  się mogą przesyłać, a nawet umieszczać w witrynie własne informacje – artykuły, obrazy, pliki.

Zarządzaj bez informatyka!

Nie potrzebujesz zawodowego informatyka, aby skonfigurować i zarządzać serwisem opartym na Joomla! Właśnie za niezwykle prosty, intuicyjny i zrozumiały dla każdego interfejs administratora Joomla! uzyskuje najwyższe oceny. Ktoś słusznie powiedział, że „Jeżeli byłoby coś jeszcze prostszego, to nie musiałbyś już nic robić.”

Najnowsze technologie!

Joomla! jest systemem na wskroś nowoczesnym. I choć potęgą Joomla! jest łatwość i prostota, to Twój serwis będzie przykładem wykorzystania najnowocześniejszych technologii informatycznych. Joomla! została stworzoną w PHP/MySQL, korzysta z XML, DHTML, RSS/RDF, JavaScript i innych, umożliwiających dynamiczną zmianę zawartości

Niskie koszty!

System zarządzania treścią Joomla! jest bezpłatny! Nie ponosisz kosztów oprogramowania. Nie płacisz za dodatkowe składniki. Nie musisz zatrudniać redaktorów, autorów, rzeczników prasowych. Wprowadzanie informacji możesz powierzyć każdemu pracownikowi swej firmy czy instytucji w ramach jego zakresu czynności.

A jeżli zechcesz skorzystać z profesjonalnych usług webmasterskich, to poniesiesz koszty kilka-, a nawet kilkanaście razy mniejsze niż w przypadku CMS-ów komercyjnych.

Rozwój gwarantowany!

Joomla! jest stale udoskonalany i rozwijany. Plan rozwoju wyznaczają nowoczesne standardy funkcjonalności i potrzeby użytkowników. Aktualizacja do nowszych wersji jest równie prosta, jak instalacja. Masz gwarancję, że za rok czy pięć nie będziesz wymieniał systemu na nowy!