Oprogramowanie do rekrutacji pracowników

Oprogramowanie pozwalające na rekrutację pracowników przy wykorzystaniu Internetu nie jest już jedynie domeną dużych firm. Wraz ze wzrostem popularności tej formy komunikacji na lini pracownik-pośrednik-pracodawca systemy rekrutacji on-line stały się dostępne także dla firm sektora MSP.

Zaletą rekrutacji przez Internet jest przyspieszenie wymiany informacji między zainteresowanymi stronami. Błyskawiczna wymiana dokumentów, selekcja kandydatów na podstawie zadanych kryteriów czy ułatwiony kontakt to jedne z wielu zalet systemów rekrutacyjnych.

System Rekrutacyjny Kandi to obecnie zdecydowany lider wśród oprogramowania rekrutacyjnego. Usprawnia pracę firmy w obszarze procesów związanych z rekrutacją oraz procesów z nią powiązanych. Pozwala na błyskawiczny kontakt na lini pracownik – pośrednik – pracodawca.

System Rekrutacyjny Kandi to profesjonalne oprogramowanie wspomagające działalność takich firm i organizacji jak: agencja pośrednictwa pracy, agencja aktorska, urząd pracy, biuro karier jak również działów HR (Human Resources) i kadrowych firm. System pozwala na łatwe uzyskanie kontaktu z pracownikiem – zamieszczenie ofert na firmowej stronie WWW, zamieszczenie formularza rekrutacyjnego, oraz zbieranie wypełnionych formularzy przez dział odpowiedzialny za zarządzanie zasobami ludzkimi. Firmom pośredniczącym w procesie rekrutacji umożliwia łatwe udostępnienie wyszukanych pracowników klientowi.

W kolejnych etapach rekrutacji portal pozwala osiągnąć wymierne korzyści:

 1. Zainteresowanie kandydatów
  Pozycjonowanie serwisu w Internecie pozwala przyciągnąć uwagę Internautów, co przekłada się bezpośrednio na wielkość bazy kandydatów i ciekawą ofertę firmy rekrutacyjnej.
 2. Zgłoszenie kandydata
  Formularz rekrutacyjny wypełniany on-line umożliwia weryfikowanie wprowadzanych informacji, pozwala to uniknąć błędów powstałych przy tradycyjnym wypełnianiu formularzy, a w konsekwencji skraca czas dostępu do właściwych informacji.
 3. Wyszukiwanie ofert
  Zaawansowana wyszukiwarka pozwala automatycznie wyselekcjonować pożądanych pracowników na dane stanowisko. Dodatkowe testy pozwalają sprawdzić predyspozycje potencjalnego kandydata.
 4. Kontaktowanie się z wybranymi kandydatami
  Usprawnienie komunikacji z kandydatami pozwala na wysłanie wiadomości e-mail jednocześnie do wszystkich osób wyselekcjonowanych podczas wyszukiwania. Każdy z kandydatów otrzymuje indywidualną wiadomość e-mail. Pozwala to firmie zaoszczędzić czas na przygotowywaniu wiadomości e-mail dla każdego z osobna. Istnieje również opcjonalna możliwość – wysyłanie wiadomości SMS do kandydatów zainteresowanych ofertą pracy.
 5. Finalizowanie rekrutacji

Oprogramowanie rekrutacyjne pozwala prowadzić nabór pracowników przy wykorzystaniu Internetu oraz gromadzić dane o zgłoszonych osobach. To idealne rozwiązanie dla agencji pośrednictwa pracy, agencji aktorskich, urzędów pracy oraz innych firm i działów przedsiębiorstw, w których rekrutacja odgrywa znaczącą rolę.

System rekrutacyjny pozwala m.in. na:

 • rejestrację potencjalnego pracownika na stronie firmy,
 • przeglądanie złożonych zgłoszeń przez pracowników firmy,
 • możliwość własnoręcznego dodania zgłoszenia (gdy potencjalny pracownik nie może skorzystać z rejestracji on-line) przez pracownika firmy
 • zaawansowane wyszukiwanie pracowników po wybranych parametrach
 • zarządzanie kontaktami z kandydatami na pracowników oraz z kontrahentami (moduł CRM)
 • e-mailing (możliwość wysyłania indywidualnych wiadomości e-mail do wielu pracowników jednocześnie), np. z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną
 • statystyki wejść do systemu pozwalają na bieżące monitorowanie i ocenę pracowników firmy
 • NOWOŚĆ! pełne szyfrowanie połączeń i przesyłanych z/do systemu danych
 • NOWOŚĆ! przeszukiwanie plików CV w formatach .DOC, .DOCX, .PDF i innych
 • NOWOŚĆ! przeprowadzanie badań ankietowych online przy pomocy dowolnie konstruowanych kwestionariuszy

Kandi posiada budowę modułową, standardowo oferujemy wersję programu o podstawowej funkcjonalności, która może być następnie rozszerzana o dodatkowe funkcje i możliwości, dostosowane specjalnie do potrzeb klienta.

Zapraszamy również do współpracy osoby i firmy zainteresowane dystrybucją systemu Kandi. Oferujemy atrakcyjny system prowizji i korzystne warunki współpracy.